• BIST 2.380,90
 • Altın 949.551
 • Dolar 15.92
 • Euro 17.0193
 • İstanbul 15 °C
 • Ankara 10 °C
 • Konya 11 °C
 • İzmir 20 °C

Sen utanmaz bir manipülatörsün İsmail!

Şükrü Sak

Ufuk Coşkun'a sosyal medyada linç girişimi; Temcit pilavını bu defa İsmail Saymaz servis etti!

PKK yandaşı ve onun siyasi uzantısı olan HDP'ye "yazılan" ne kadar kindaş medya varsa, bir siyasi parti liderinin "prokavatif" amaçlı ziyaretini, şehid yakınlarını linç etmenin vesilesi yaptılar! Ufuk Coşkun'a linç girişiminde bulundular; "Temcit pilavını" defa servis eden İsmail oldu... "Bu defa" diyoruz, zira bu kaçıncı oldu, her defasında aynı temcit pilavını dönüp dönüp servis ediyorlar!

Pilav eski... Servis yeni; Servisi yapan; bu defa da, İsmail Saymaz...

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "istenmediğini bile bile" zorla şehid cenazesine katılmaya yeltenmesi üzerine gelişen olaylar sonrasında, CHP, HDP ve onların "kindaş" medyası, şehid yakınlarının protestosunu "terör"le eşitlemeye kalkan bir "algı" ürettiler!

CHP'ye toz kondurmayan sen...

HDP ile işbirliği yapan CHP...

PKK'ya toz kondurmayan HDP ile işbirliği yapan CHP... 

HDP ve CHP'ye toz kondurmayan da siz; "Odacılar" ve İsmail... 

Peki nasıl oluyor da "Ufuk Coşkun PKKyı destekleyen" oluyor" da Siz de PKK'ya karşı çıkan(!) oluyorsunuz?

Çok utanmaz bir manipülatörsün İsmail...

Çok pis bir yalancı!

oda-tv-004.jpg

Ufuk Coşkun'un gayet insanı bir süreç olan "çözüm süreci-barış süreci"ne destek vermesi, "kindaş" medya tarafından, "PKK ve Apdullah Öcalan'a destek" olarak bir kere daha servis edildi!

İşin ilginç yanı, o süreçte, PKK'ya, "Aman ha silah bırakma" diye yancılık yapanlar, bugün PKK ve onun siyasi uzantısı olan HDP'ye "yancılık" yapıyorlar!

Ama onlara sorarsan, "PKK ve HDP'yi destekleyen" Ufuk Coşkun!

Bunlar o kadar yüzsüz ve arsız adamlar ki;

Milat gazetesi yazarı Ufuk Coşkun'un, Kılıçdaroğlu'nu protesto eden, şehid yakınına "terörist" muamelesi yapılmasını eleştirmesi bile çok "ağırlarına" gitmiş!

Çözüm süreci-barış süreci; gayet insani bir süreçti, 40 yıldır akan kardeş kanını durdurmayı, PKK'ya silah bıraktırmayı, meşru zeminler içinde siyaset yaptırmayı hedef alan bir süreçti! Böyle bir sürece "kandan beslenen" vampir karakterlilerden başka kimse karşı çıkmadı...

Hatta; Evlatlarını şehid vermiş, şehid yakınları, aileleri dahi bu süreci canla başla desteklediler! İstedikleri tek şey yeter ki bu kan dursundu!

E şimdi bunun itiraz edecek nesi var?

(Şehid ailelerinin, yakınlarının bile desteklediği bir süreçten, şehid yakınlarını "terörist ilân eden" bir sürece geldik sayenizde! Şimdi de hem "teröre" destek oluyor, hem de terörü bitirmeye çalışanları, "teröre destek olmakla" suçluyorsunuz!)

O süreci "sabote" eden iç ve dış "kandan beslenen" vampirler, bugün PKK silah bırakmamasına, teröre yeniden başlamasına, destek verdikleri HDP'nin, PKK'nın siyasi uzantısı olarak kalmasına rağmen, bu partiye her türlü siyasî desteği veren CHP'ye toz kondurmuyorlar!

Dedik ya bunlar hem yüzsüz hem arsız!

PKK'nın uzantısına her türlü desteği veren CHP'ye toz kondurmadıkları gibi; bir de utanmadan;

-"Baaaak, sen Öcalan'a kitap göndermiştin" diye, Ufuk Coşkun'u, PKK-HDP'ye destek vermekle ithâm ediyorlar!

La adamda biraz utanma olur!

PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile işbirliği yapan CHP, CHP'ye toz kondurmayan siz, ama "PKK'yı destekleyen Ufuk Coşkun!" öyle mi? Niye? "Barış sürecinde / Çözüm süreci"nde Öcalan'a kitapgönderdi!"

O zaman hadi bakalım; HDP, PKK'ya, CHP, HDP'ye, kindaş medya ve İsmail hepsine tam gaz destek veriyior, fakat nedense, "PKK ve Öcalan'ı destekleyen" Ufuk Coşkun oluyor?

Bu mu sizin "insanlığınız"?..

 

Gerçekten utanmaz bir manipülatörsün İsmail!

 

Peki, şimdi soralım bu "kindaş" medyaya ve temcit pilavını yeniden "servis" eden İsmail'e;

-Yaw İsmail; PKK silah bıraktı mı?, HDP onun uzantısı olarak, PKK ile arasına en ufak bir mesafe koydu mu? Buna rağmen CHP, HDP ile örtülü ve açık olarak bu seçimlerde işbirliği-ittifak yaptı mı yapmadı mı? (İki taraflı açıklamalarını biliyorsunuz..) Bu duruma, Oda TV ve Sen (Sana diyorum İsmail!) en ufak bir şekilde eleştiri getirdiniz mi, itiraz ettiniz mi?

Cevap ver İsmail!

Eleştirdiniz mi, itiraz ettiniz mi? Sana soruyorum!

Yok!..

E Peki, nasıl oluyor da, bu sizin "kindaş" medya, CHP lideri denilen o adamın, eli silahlı bir PKK teröristi ile, "canezemize gelme" diyen bir şehid yakınını eşitlemesini, "PKK'da terörist, bana saldıran bu adamlar da terörist" demesini kabul ediyorsunuz?

Yani, şehid yakınına "terörist" diyen CHP'yi savunuyorsunuz da, şehid yakını için;

"Kimse kusura bakmasın, şu görüntü kamu vicdanını yaralamıştır" diyen Ufuk Coşkun, "PKK ve Öcalan'ı desteklemiş"(!) oluyor öyle mi?

Gerçekten utanmaz bir manipülatörsün İsmail!

Şimdi; Ufuk Coşkun; PKK'yı, HDP'yi, Öcalan'ı destekliyor, sen de, PKK'ye, HDP'ye, CHP'ye ve "çözüm sürecine" karşısın öyle mi?

Gerçekten çok pis bir yalancı-algı üreticisisin İsmail!

Tabii senin bu "temcit pilavını" servis eden "kindaş medya" senden de utanmaz! Hakkını yemeyelim! 

Hele "Odacı" arkadaşların hakkını hiç yemeyelim;

Biz de onlar gibi; "Bunu diyen kindaşlar bakın PKK, HDP'ye neler yazmış" diye başlık atacak olsak, burdan Ankara'ya yol olur!

Hele hele bu "Odacı" arkadaşların hakkını hiç yemeyelim;

"Manrus Yavaş'tan yeni HAMLE" diye manşet atıp, ABB'nin internet sitesindeki fotoğraf değişikliğini, "hamle ve sosyal belediyecilik" olarak takdim etmelerindeki başarıya-ustalığa bugüne kadar -bildiğim kadarıyla- hiçbir "yandaş" imza atamamıştır!

Önüne gelene "yandaş" yaftası takan bu "profesyonel haberciler"in bu "yağcılık denemesi" ile, -pardan haberi ile diyecektim- ben "teknik olarak nakavt" oldum!

Lütfen sen de "teknik nakavt" denemeleri yapmaya kalkma İsmail!

Ha, az kalsın unutuyordum;

Geçen gün, "Kim o?" diyerek beni de tanımadığını belirtmiş -veya tanımamızlıktan gelmişsin-, onun için de ayrıca, tekrar tekrar teessüf ederim!

isamil.pngyurt.jpg

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Nabız Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.