• BIST 123.556
  • Altın 296,515
  • Dolar 5,9355
  • Euro 6,5867
  • İstanbul 2 °C
  • Ankara -7 °C
  • Konya -4 °C
  • İzmir 1 °C

Sarılacak bayrağınız yok vatansızlar!

Said Bulut

Türkiye kurtuluş savaşını verirken Emperyalist güçlere karşı, içimizdeki hainler FETÖ, PKK, DHKP-C ve türevleri zaten bu vatana karşı savaş ilan etmiş durumdalar.

ABD’nin son Reza Zarrab hamlesi tamamen Türkiye’yi uluslararası alanda sıkıştırmak ve ele geçirmek adına yapılmış kirli bir operasyondur. Vatansever solcular bile bu oyunun farkında.

Böylesi bir süreçte ABD’nin hak, hukuktan yana tavır alacağını düşünenler ahmak değil haindir. ABD’nin nasıl soykırımlar, katliamlar yaptığı ortada. Tek tek saymaya bile gerek yok nasıl bizim tarihimiz hoşgörüyle, adaletle doluysa Emperyalist ABD’nin tarihi soykırımlarla, katliamlarla, gasplarla doludur.

ABD gibi adi bir ülke Türkiye’yi yargılayamaz. İşte böylesi bir ortamda sırf Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sıkıştırmak adına, hakaret etmek adına, indirmek adına ABD’de ki davayı heyecanla takip eden, Türkiye’ye ceza kesmesini bekleyen, Cumhurbaşkanının  yargılanmasını bekleyen ve hatta müdahale etmesini bekleyen cenahlar tek kelime ile, HAİNDİR.

Bu tür zihniyetin başını çeken Ana muhalefet lideri ve partisindeki yöneticiler, ABD Erdoğan’ın kalemini kırdı diye sevinen vekil bozuntusu, zaten Türkiye’ye kuduz itten beter bir şekilde düşman olan sütü bozuk FETÖ’cüler ve NATO’cu İslamcılar..

Sizlerin içinde zerre vatan sevgisi bulunmuyor. Erdoğan normal bir siyasi lider değil, normal bir cumhurbaşkanı değil, vatan ile bütünleşmiş bir Cumhurbaşkanı ve liderdir.

Meseleye böyle yaklaşan Devlet bey, milli ve yerli solcular ve İslami kesim operasyonun farkında.

NATO’cu İslamcılarda çaktırmadan aslında davaya destek veriyorlar.

Efendim kim bir kuruş hırsızlık yaptıysa Allah belasını versin ama ABD’ye karşıyız. Her tarafa oynayan dansöz misali omurgasız şahsiyetler, çaktırmadan Erdoğan’ı hedef alıyorlar.

Reza Zarrab hesap vermeli diyeni mi görürsün, aslında bu hırsızlıklar yapılmış bunun bedeli ödettirilmeli diyeni mi görürsün. Olay belli: Cumhurbaşkanı Erdoğan gitsin ama nasıl giderse gitsin. 7 Şubat MİT operasyonunu denedik olmadı, 17-25 Aralık Emniyet-Yargı darbe girişiminde bulunduk olmadı, 15 Temmuz İşgal girişiminde bulunduk, insanları katlettik olmadı, ey ABD gel artık indir şunu, ülkenin anahtarını bize ver diyen vatansız sürüsü bugünlerde bunun umuduyla yaşıyorlar. Bu beklentinizi kursağınızda bırakacağımız gibi bu süreç bir geçsin devlet size bunun bedelini ödettirir.

Güzelim ülkemde ne ara bu kadar hain türedi anlamak zor. Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun vatanımı sadece kendi meclisimde eleştiririm duruşu bir kenarda, vatanına müdahale edilmesi için, yargılanması için her tarafa oynayan, ülke ülke dolaşan mal götüren mal bir tarafa. İşte FETÖ’cüler, PKK’lılar, DHKP-C terör örgütü ve türevleri, ülkesini dışarıya şikayet edenlerin zihniyetini taşıyanlar ve Emperyalist ABD’den medet uman  NATO’cu İslamcılar ve tüm ülkemdeki Emperyalist sevicileri, sizler ülkenize ihanet içerisindesiniz

Sizlerin sarılacağı  bayrağınız yok vatansızlar. Erdoğan düşmanlığı sizi Emperyalistlerle iş birliği içerisine, FETÖ’nün kuyruğu olmanıza, teröristleri savunduracak noktaya getirdi. Rezalet ve ihanet içerisindeler. Son olarak şunu söylemek lazım ki Emperyalist ABD’den medet umanlar istekleri kursağında kalacak ve tarihin kara sayfalarında isimleri geçecek.

KUDÜS MÜSLÜMANLARIN KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

Sosyal medyada Kudüs ile alakalı bazı önemli paylaşımlar…

Evrensel barış yurdu’nu yalnızca müslümanlar kurdu ve yeniden müslümanlar kuracak...

Kudüs kriterleri, insanlığın geleceğidir.

Biz müslümanlar için, mübarek beldelerimizi korumak imkan değil, iman meselesidir...

Kudüs gözbebeğimizdir.

Ey Müslümanlar! Kudüslü bacılarım kadar dik durun. Dik durun ki, dünya Müslüman’ın ne olduğunu öğrensin artık Siyonist.

Mescid-i Aksâ izzet, namus ve şeref! Mescid-i Aksâ iman, hayat ve can! Bunlar giderse ne kalır geriye? Yaşamak anlam taşır mı?

Gülerek şehadete yürüyenleri, görmek mi istiyorsun? Dili lâl, kulağı sağır, gözleri kör Dünya! Şahidim MESCİD-İ AKSA!!!.

Kudüs, her mü’min kulun önünde bir sınav kağıdıdır.

Ya Rabbî! Miraca şahitlik ettirdiğin Kudüs’ün, özgürlüğüne de bizleri şahit kıl!

Kudüs için el intifada!!!

Ey mahşere inanan dünya Müslümanları, Kıyamet’e kadar mı, sürecek bu uykunuz? Kudüs işgal altında!

Ya uyandırın Bedr’in aslanlarını, ya da çağırın Kafkas kartallarını, söyleyin Selahaddin Eyyûbî’ye, MESCİD-İ AKSÂ ayaklar altında!

Kudüs; Filistin davası değil, kıble davasıdır. Bu ümmetin cihad kalbi kıyamete kadar Kudüs’ün eteklerinde atacaktır.

Ey Müslüman! Kudüs özgürleşmeden, özgürüm deme! Öyleyse, onurunu çiğnetme!

Kudüs özgür olmadıkça, tüm şehirler tutsaktır.

Ya Rabb! Mazlum ve mahzun ümmetimizin yüzünü güldür, bizleri de bu işe memur kıl!

Kudüs Kıbledir, Kudüs Miraç’tır, Kudüs Onurdur, Kudüs Şereftir, Kudüs Namustur

Kudüs için İNTİFADA...!!!

Yıkılasın İsrail! Enkazını göreyim! Sana ülke diyenin, yüzüne tüküreyim!

Amerika’ya ve İsrail’e Müslümanların gözünün içine baka baka Kudüsü başkent ilan etme cüretini ve cesaretini veren bizim aciz halimizdir...

Gelemedik Kudüs'üm taksitle aldığımız evlerin faizlerini bitirip gelemedik, eğlencelerimizi zevkimizi sefamızı güzel evlerimizi arabalarımızı, değerli koltuklarımızı mevkimizi makamımızı bırakıp gelemedik...

Bir gün gelecek, takvim yapraklarının “tarihte bugün” bölümünde, “İsrail’in yok oluşu” diye bir not göreceksiniz

Nasıl ki Kızıldeniz firavuna mezar olduysa; Akdeniz de İsrail’e mezar olacaktır...

KUDÜS MÜSLÜMANLARIN KIRMIZI ÇİZGİSİDİR…

Onlar, ALLAH'ın NURUNU ağızlarıyla SÖNDÜRMEK istiyorlar. ALLAH ise nurunu TAMAMLAYACAKTIR, isterse KAFİRLER hoşlanmasınlar! SAFF/8

Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Nabız Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.