• BIST 1.479,930
 • Altın 553,18
 • Dolar 9.5897
 • Euro 11.1482
 • İstanbul 12 °C
 • Ankara 13 °C
 • Konya 13 °C
 • İzmir 17 °C

Eren Erdem'in gerçek yüzü; 32 kısım tekmili birden!

Eren Erdem'in gerçek yüzü; 32 kısım tekmili birden!
İşte, dün FETÖ ihanetinden, MİT tırlarına yapılan saldırıdan dolayı tutuklanan CHP eski Milletvekili Eren Erdem'in gerçek yüzü... Yakın arkadaşı ve aile dostu gazeteci Emre Erciş, tek tek anlatıyor!

nabiz-haber-ozel-yeni-133.png

 

 

Eren Erdem'in gerçek yüzü; 32 kısım tekmili birden!

Dün FETÖ ve MİT tırlarına yapılan saldırıdan dolayı yurt dışına kaçış şüphesi olduğu için tutuklanan Eren Erdem, gerçekte nasıl biridir?..

Eren Erdem'in yakın arkadaşı, gazeteci Emre Erciş, bütün çıplaklığı ile Eren Erdem vakasını gözler önüne seriyor.

Emre Erciş, bu eski CHP milletvekili için, "dünyanı en şerefsiz adamlarından birisi" diyerek yaptığı ifşaatları yorumlayan, Nabız Haber GYY Şükrü Sak'a da dava açmıştı.

Kendisine bunu söyleyene değilde bu ifşaatları yorumlayan Şükrü Sak'a dava açan Eren Erdem, bunu yaparken Milletvekili kimliğinin arkasına saklanmıştı. O artık Milletvekili değil. Dokunulmazlığı yok. Ve dün tutuklanarak Silivri Cezaevine konuldu.

İşte, dün FETÖ ihanetinden, MİT tırlarına yapılan saldırıdan dolayı tutuklanan CHP eski Milletvekili Eren Erdem'in gerçek yüzü... Yakın arkadaşı ve aile dostu gazeteci Emre Erciş, tek tek anlatıyor!

Nabız Haber

Neler var neler?

Dinledikçe şaşıracaksınız... Nasıl bir sahtekarlık hikayesi ile buralara tırmandığını, ne tür dolaplar çevirdiğini göreceksiniz...

 

Video kaydının çözümünden bazı notlar...

 

Yalanın haddi hesabı yok..

“Sahtekar Eren Erdem şöyle cevap verdi, dedi ki; “CHP bizden 250 bin lira para istedi, ben de bankadan 400 bin lira kredi çektim. Bunun 250 lirasını CHP’ye verdim. Geriye kalan parayla araba aldım. Haliyle banka benden her ay 8 bin lira para kesiyor. Onun için Ali İsmail Korkmaz Vakfına bağışlayamadım.” Dedi.

Yalan konuşuyor, sahtekarlık yapıyor

Halbuki yalan konuşuyor. Sahtekâr burada da sahtekârlık yapıyor. “CHP Genel Merkezi benden 250 bin lira istedi” derken yalan konuşuyor. CHP’nin Eren Erdem’den istediği para 50 bin lira! Bunun dışında aldığı araba, ilk Mercedes alıyor. Babası buna kızıyor, babası beni aradı ya, Hasan Erdem. Dedi ki, “Ya Emre dedi, Eren’in yaptığını gördün mü?” dedi. Dedim, “N’aptı Hasan amca?”  “Ya millete böyle diyor, kendi Mercedes almış” dedi. E dedim. “Ben” dedi, “zorla geri yollattım” dedi Mercedesi. Tamam amca dedim, sıkıntı yok, şey yapma. E, sıkıntı yok olur mu dedi, şimdi de gitmiş dedi “Passat almış kendine dedi, kaç bin liralık arabaya biniyor!” Yani bunun babası da bunun ne mal olduğunu biliyor.

Yolsuzlukları haber yapma, yazma

Dolayısıyla benim Eren Erdem’le diyalogumun kopma noktası Ataşehir Belediyesi’ndeki yolsuzlukları paylaşmam (yazmam) oldu. Ve bunu paylaşmamın nedeni de, ben Ak Parti’nin de yolsuzluk haberlerini yaptım, CHP’nin de yaparım. Yolsuzluğu benim babam yapsın, onun da haberini yaparım.

Bir kaç insanın intihar etmesine sebeb oldu!

Fakat burda şöyle bir detay var. Bu Eren Erdem’e inanan, bu Eren Erdem’e güvenen insanlar… Bu Eren Erdem sahtekârın önde gidenidir. Bu Eren Erdem birkaç insanın intihar etmesine sebeb olacak kadar şerefsiz bir adamdır. İnsanlara yalan konuşur. Evlidir, ‘bekarım’ der falan, o diyaloglara hiç girmeyeceğim zaten. O yatak odası muhabbetlerine hiç girmeyeceğim. Ama şu gerçeği herkes bilsin ki, bu sahtekar adam oturduğu evde ayrı isim verir oturur, ön seçimde başka birinin evini adres gösterir ön seçime girer. Bunun bütün yaptığı işler alengirlidir.

Bu asker kaçağıydı, benim yanımda yakalandı ya! Bu sabah akşam, “vatan millet sakarya” diyordu. Bu benden, bana dedi ki birgün; “Ya Emre dedi Beylikdüzü Emniyetinde tanıdığın var mı?” dedi, dedim ‘hayırdır?’ –“Ya pasaport çıkartacağım” dedi. Tamam dedim, gel dedim, ben sana çıkartırım pasaportu. Beylikdüzü Emniyet Müdürlüğünde, tanıdık bir emniyet amiri vardı ona gittim, adamın GBT’sine bakar bakmaz asker kaçağı olduğunu tesbit ettiler. “Ya dediler, kusura bakyamın alacağız seni dediler, sen asker kaçağısın, askerlik şubesine yollayacağız seni” Neysi, o gün bile, yani asker kaçağı olduğu gün bile yakalandığında benim yanımdaydı. Bu ön seçim sırasında insanlara, “benim kitaplarım 50 bin satıyor, 60 bin satıyor. Bu satışlardan ihtiyacımdan fazlasını hepsini yoksullarla paylaşırım” filan diyor, yalan! Askerliğini “bedelli askerlik” yaptı. Aydın Üniversitesinde paralı özel üniversitede okuyordu.

Provakasyon yapmaya çalıştı!

Yani diyeceğim şu; Bu adam, şu an, en sonda biliyorsunuz o Bahçelievler’de, “Ülkücüler bana saldırdı” muhabbeti yaptı. Bu adam bu ülkede, bir sürü provakasyonun altına imza atmaya çalışıyor. Ama işte bir türlü kendine bir kanal bulamıyor. En son da bu Bahçelievler’deki olay… “Ülkücüler bize saldırdı, burayı Madımak’a çevirecekler” falan filân, biraz da bu arkadaşta şizofreni de var, hayal dünyası da çok geniş çünkü bu 2009 yılında da, böyle fellik fellik, “Benim evime taşa sarılı mektuplar gönderiyor CIA, CIA beni tehdit ediyor” falan filan diyologu da yapmıştı.

Sıkıysa bana dava açsın!

Dolayısıyla… Bu kişiye inanan arkadaşlar; Bu adam sizin zannettiğiniz gibi biri değil.

Valla bu yayını seyredeceğini ben çok iyi biliyorum. Bu yayını seyrettikten sonra, benim söylediklerimde.. ya da bana dava açsın ya! Desin ki; bu adam bana iftira atıyor diye dava açsın… Ben bütün yazışmalarımızı onunla, bütün yazışmalarımızı götürüp yargıya teslim edeyim. Bakalım kim kime iftira atıyor, kim kime hokkabazlık yapıyor ortaya çıksın!

*

Şimdi varsa sorusu olan kardeşim onun da sorusuna cevap vereyim, bu sahtekâr adamın (ne olduğunu öğrenin…) bu sahtekar adam en başta CHP’ye zarar veriyor. Şu an CHP, bu adama sahip çıkarken, kime sahip çıktığının farkında değil.

*

“Karşı gazetesinin başlangıcında İran var, Selahattin Özgündüz var…”

*

"İnkâr etsin, gözüne sokarım"

Eren Erdem, İran ajanı filan değil. Eren Erdem İran ajanı filan olamayacak kadar sığ bir adam! Ama sempatisi var. Caferi cemaatiyle iyi ilişkileri vardı geçmişte. Dolayısıyla “Selam-Tevhid” dosyasındaki o tape doğrudur. Hatta bunu geçen CNN’ye bağlamamışlar diye açıklama yaptı, “O tapenin sahte olduğu ispat edildi, takipsizlik verildi” filan diye. Tam tersi, o tape doğru. O tepayi kendi ağzıyla doğruladı. Hatta Whatsap’da onun da diyalogu oldu (aramızda). Onu da inkâr etsin, onu gözüne sokarım. O tapeyi niye öyle konuştuğunu, eşine. Onun yazışmaları var, o niye öyle konuştuğunu biliyor. Niye öyle bir kurgu yaptığını biliyor.

*

Eren Erdem ikbalci bir adamdır. Eren Erdem, MHP’de menfaati olduğunun bilsin, gider ülkücü olur. Eren Erdem düne kadar Atatürk’e küfür ediyordu, Atatürk’e “Küçük burjuva diktatörü” diyordu, şimdi CHP’de milletvekili. Alevi değil Eren Erdem. Sadece şöyle, anne tarafında Alevilik var, ama kendisi alevi inancında değil. Eren Erdem ön seçimde alevi oldu! CHP üyelerinin çoğu alevi olduğu için ön seçimde alevi oldu. Yani şu an ön seçimde Eren Erdem’e destek veren akrabaları bile küfür ediyor. Gidin Bahçelievler’de, Bağcılar’da filan araştırın, sorun. Eren Erdem’in akrabaları orda…

Eren Erdem insanları kandırıyor

(Gelen bir soru üzerine…)

-Eren Erdem niye kötü biliyor musun? İzah edeyim… Eren Erdem bugüne kadar insanlara, “eşitlik” dedi, “mülkiyet” dedi, “adalet” dedi… Eren Erdem, bugün “Eren Erdem” olduysa, “Devrimci Peygamber” kitabıyla oldu, “Abdestli Kapitalizm” kitabıyla oldu, “Şeytan Evliyaları” kitabıyla oldu.. Bu yazdığı kitaplarda, çıktığı televizyonlardaki programlarda, hep insanlara, eşitlik dedi, mülkiyet dedi, mülkiyet eşitliği dedi, Ebu Zer’i anlattı… “Ben hırkamla yaşıyorum, milletvekili olduğum zaman da hırkamla geldim hırkamla gideceğim” dedi. Ama Eren Erdem’in yaşam tarzı böyle değil. Eren Erdem başkalarında eleştirdiği her şeyi kendisi yapıyor. Onun için Eren Erdem kötü. Çünkü insanları kandırıyor. O söylediği gibi yaşayan bir adam değil ki!

*

Eren Erdem insanları kandırıyor. Çalıyor kardeşim çalıyor. Şimdi ihale kovalıyor, yakında yazacağım onu! Çalmıyor diyorsun da Bakırköy Belediyesi ile Avcılar Belediyesi’nde ihale işi bitiriyorlar! Şimdi ben onu da belgeliyorum! Bir iki güne belgeleyeceğim! Geçen gün aradaki adamları çıkarmışlar ihaleden. Eren Erdem Atatürk kitabı bastırdı, Bakırköy Belediyesi’nde sattırmaya çalışan bir adam. Şimdi mantolama şirketi açmışlar…

*

Bunları ilk defa anlatmıyorum. Daha önce de yazdım, twettırda yazdım, “Şeytan evliyası Eren Erdem” diye yazı yazdım anlattım. Yani ben anlatıyorum, şu an ilk defa anlatmıyorum..

*

"Bu şerefsizin anlattığı gibi değil!"

Ali Varlı diye ön seçim döneminde birlikte çalıştığımız bir arkadaş var. Onun hayatını kararttı bu Eren Erdem denen sahtekâr. Ali Varlı beni aradı, dedi ki; “Bu Bahçelievler’deki olay, bu şerefsizin anlattığı gibi değil!” dedi. “Orda Ülkücüler mülkücüler buna saldırmıyor, ben bu ülkücülerin reisleriyle görüştüm, zaten hepsi arkadaşım” dedi, bana fotoğraflar yolladı, Eren Erdem’in bu ülkücü ortamında olduğu fotoğrafları filan. “Ya bu sahtekâr şu an provake etmeye çalışıyor” dedi. “Ülkücülerle CHP’lileri birbirine düşürmeye çalışıyor” dedi..

*

CHP bunu görmüyorsa, bu benim sorunum değil. CHP milletvekillerini de uyardım. Hepsini yazdım, anllatım. Dedim, ya bu adam zannettiğiniz gibi bir adam değil.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Nabız Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.